KochChemie Green Star APC 1L

Uniwersalny środek czyszczący.

Ocena :  

0 Reviews

Uniwersalny środek czyszczący.

Silnie skoncentrowany, nie zawierający fosforanów i rozpuszczalników, alkaliczny, uniwersalny środek czyszczący. Ze względu na bardzo dużą zdolność rozpraszania brudu i oleju, znajduje wszechstronne zastosowanie do czyszczenia posadzek warsztatowych i przemysłowych, czyszczenia wewnątrz i od zewnątrz samochodów osobowych i ciężarowych oraz mycia silników. Specjalne inhibitory korozji zapewniają wysoką tolerancję materiału, nawet wrażliwych elementów, takich jak np. anodowane aluminium.

Zalecenia dla stosowania

W zależności od stopnia zabrudzenia: mycie pojazdów z zewnątrz i mycie silnika: 1:5 do 1:30. Nanieść na całą powierzchnią, chwilę odczekać i spłukać dokładnie myjką wysokociśnieniową. Czyszczenie wnętrza pojazdu i czyszczenie materiałów tekstylnych: 1:10 do 1:20. Resztki produktu zebrać wilgotną szmatką lub za pomocą odkurzacza na mokro / sucho. Posadzki warsztatowe i przemysłowe: 1:40 do 1:120. Zgodność z normami VDA, klasa A: czas działania max. 5 min., max. stężenie aplikacji 1:3

Ostrzeżenia

Nie stosować na gorących powierzchniach.;Nie dopuścić do zaschnięcia.;Przed użyciem wypróbować działanie produktu i sprawdzić jego przydatność.

Szczegółowe referencje

Brak recenzji

Na szczycie
Menu
Blisko
Wózek
Blisko
Plecy
Konto
Blisko