Kim jesteśmy?

Auto Color zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości produktów stosowanych w lakiernictwie samochodowym, przemysłowym, stolarstwie oraz auto detailingu. Przez wiele lat z powodzeniem współpracujemy i jesteśmy sprawdzonym partnerem dla wielu firm. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat pozwala Nam z powodzeniem służyć radą w doborze optymalnej technologii.

Nasze usługi

Nasza oferta
Materiały lakiernicze
Zadbaj o profesjonalne produkty i fachowe doradztwo Auto Color Kłodzko. Znajdziesz u nas: Lakiery bezbarwne, podkłady, szpachlówki, rozcieńczalniki, konserwacje, polerowanie, materiały ścierne, kleje i uszczelniacze, materiały pomocnicze, pistolety lakiernicze.
Nasza oferta
Kompresory
Zadbaj o profesjonalne produkty i fachowe doradztwo Auto Color Kłodzko. Znajdziesz u nas kompresory tłokowe i akcesoria.
Nasza oferta
Kosmetyki samochodowe
Stawiamy na jakość. Współpracujemy tylko z zaufanymi markami i sprawdzonymi dostawcami. U nas znajdziesz produkty do pielęgnacji samochodu na zewnątrz i wewnątrz, kół, silnika, szyb. W ofercie mamy również materiały polerskie.
Nasza oferta
Dobór lakieru
Posiadamy receptury kolorów dla wszystkich producentów aut oraz motocykli dostępnych na rynku. Nasze bogate doświadczenie pozwala Nam zagwarantować pełną zgodność wyprodukowanego przez Nas koloru.

Współpraca

Jesteśmy dystrybutorami lub współpracujemy m.in. z : Novol, Novol Classic Car, Lechler, IVE, Airpress, Sagola, MaxMayer, ADBL, RRCustoms, Fxprotect, FLEX, Rupes, NAT, Goodstuff, Workstuff, Soft 99, KochChemie, Menzerna, Sonax, CarPro.

Referencje

Dzięki fachowemu doradztwu oraz naszej solidności i profesjonalnym produktom pozyskujemy co roku coraz więcej zadowolonych Klientów. Dołącz do nas i zyskaj w pełni profesjonalny serwis.

Poznaj nasz zespół

Ireneusz
CEO - Vinova
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ac pretium metus.
Tomasz
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ac pretium metus.

Nasz sklep

Na szczycie
Menu
Blisko
Wózek
Blisko
Plecy
Konto
Blisko