CLEANTECH CLEAN WHEEL 1L

CleanTech Clean Wheel - czyszczenie felg.

Ocena :  

0 Reviews

CleanTech Clean Wheel - czyszczenie felg

Preparat dedykowany jest do czyszczenia felg aluminiowych oraz stalowym. Ma silnie kwasową formułę, która pozwala skutecznie usunąć trudne i uporczywe zabrudzenia z felg samochodowych. Posiada słodki migdałowy zapach.

Przed czyszczeniem felg preparat należy rozcieńczyć zgodnie z zaleceniami, umieszczonymi na etykiecie. Następnie należy rozprowadzić środek na zabrudzonej powierzchni, przy użyciu stosownego narzędzia – doskonale sprawdzi się w tej roli pędzel, szczotka lub gąbka. Po dokładnym spłukaniu preparatu wodą pod ciśnieniem można zaobserwować zauważalną poprawę wyglądu czyszczonych powierzchni. Felga staje się czysta i lśniąca, pozbawiona zabrudzeń oraz rdzawych osadów.

Chcąc uzyskać maksymalną efektywność, nie należy dopuszczać do zaschnięcia preparatu na feldze, jak również nie wolno stosować go na rozgrzanej powierzchni. Dzięki temu środkowi czyszczenie felg jest skuteczne i wydajne. 

Cechy produktu:

- wysoce skuteczny i wydajny

- zmywa największy brud

- ładny zapach

- pH 2– odczyn kwasowy

Sposób użycia:

Rozcieńcz produkt (1:10)

Nanieś go na zabrudzoną felgę

Wypracuj środek korzystając z pędzla, gąbki lub szczotki

Spłucz wodą pod ciśnieniem 

UWAGA

Nie dopuść do zaschnięcia produktu na mytej powierzchni. Nie używaj na nagrzanej powierzchni. Nie używaj na felgach chromowanych, powierzchniach lakierowanych i szklanych.

Szczegółowe referencje

Brak recenzji

Na szczycie
Menu
Blisko
Wózek
Blisko
Plecy
Konto
Blisko